BAŞKANIN MESAJI

BELEDİYE HİZMETLERİ

SAMSAT İLÇEMİZ

HZ.SAFVAN BİN MUATTAL

Yeni Evlenenler

SAMSAT BELEDİYESPOR FUTBOL YAZ OKULUNDA ÇOCUKLARA FORMA DAĞITTI.
Samsat Belediye Spor Kulübü Futbol Yaz Okulunda ki Öğrencilerinden Seçmeler de Başarılı Oyunculara Ücretsiz Forma Dağıttı
 
     Samsat Belediye Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren yaz okulu kapsamında 10-15 yaş arası çocuklara yönelik açılan Futbol kursuna kayıt olan öğrencilerinden ön seçmelerde başarılı oyunculara şort, forma dağıtımı gerçekleştirildi.
 
     Öğrencilerin futbola ilgisinden memnun olan Samsat Belediye Spor Kulübü, Samsat öğrencilerin okul dışında ve yaz tatilinde spora ilgi göstermeleri için şort ve forma dağıttıklarını söyledi
    Forma, şort alan yaz futbol okulu öğrencileri mavi-beyaz renklerdeki formalarıyla yeşil sahada kıyasıya birbirleriyle mücadele etmenin sevincini yaşadılar.
        Yaz futbol okulu öğrencilerine forma ve şortlarını dağıtan kulüp yöneticisi Fedli Tepe, 'Öğrencilerimiz yazlarını en iyi şekilde spor yaparak değerlendirecekler. Biz de öğrencilerimizin motivasyonunu yükseltmek için şort ve forma dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımız artık bu formalarla kursa gelip top koşturacaklar" diye konuştu.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1933 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Zaman Hizmet Vaktidir. SAMSAT BELEDİYESİ
SAMSAT TAZİYE İLANLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret120951
Hava Durumu
Anlık
Yarın
35° 39° 22°
İLÇEMİZ HAKKINDA

ALO BİMER HAKKIMI ARIYORUM

Takvim