BAŞKANIN MESAJI

BELEDİYE HİZMETLERİ

SAMSAT İLÇEMİZ

HZ.SAFVAN BİN MUATTAL

Yeni Evlenenler

Adıyaman Belediyesi bünyesinde kurulu Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM) Samsat Belediyesi İşbirliğiyle Samsatlı 150 öğrenciye giyim yardımında bulundu.

   Adıyaman Belediyesi TOGEM ve Samsat Belediyesi  işbirliğiyle Samsat'taki ihtiyaç sahibi ailelere bayram öncesi giyim yardımı yapıldı. Kurban Bayramı'na sayılı günler kala Adıyaman Belediyesi Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM) ve Samsat Belediyesi işbirliğiyle Samsat'ta ihtiyaç sahibi 150 öğrenciye giyim yardımı yapıldı. Samsat’taki  giyim yardımını ilçe kaymakamı Kürşat Atak, Samsat  Belediye Başkanı Yusuf Fırat, Ak Parti ilçe Başkanı Hasan Erdem, muhtarlar ve Togem yetkilileri birlikte dağıttılar.

       Bayram öncesi ailelerin ve çocukların bayram sevincine ortak olmak istediklerini belirten Samsat  Belediye Başkanı Yusuf Fırat, "Bayram sevindiğin kadar değil sevindirdiğin kadar bayramdır anlayışıyla Samsat'ta tespit ettiğimiz 150 ailemize giyim yardımı yapıyoruz. Hayırseverlerin de katkı sağladığı yardım faaliyetlerimizde çeşitli dernek ve vakıflarla da işbirliği yapıyoruz. Yaptığımız yardıma katkıda bulunan ve bu hayırlı işe ortak olan başta TOGEM’e ve hayırsever iş adamlarımıza bu duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyoruz. Ailelerin ve çocuklarımızın bayram öncesi sevinçlerini birlikte yaşamak bize mutluluk veriyor." dedi.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1725 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Zaman Hizmet Vaktidir. SAMSAT BELEDİYESİ
SAMSAT TAZİYE İLANLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret120951
Hava Durumu
Anlık
Yarın
35° 39° 22°
İLÇEMİZ HAKKINDA

ALO BİMER HAKKIMI ARIYORUM

Takvim