BAŞKANIN MESAJI

BELEDİYE HİZMETLERİ

SAMSAT İLÇEMİZ

HZ.SAFVAN BİN MUATTAL

Yeni Evlenenler

Tüm seçimlerde AK Parti’nin en çok oy aldığı ilçelerden birisi olan Samsat, 10 Ağustos’ta yapılan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek vererek % 83 civarında bir oy aldı.

        Tüm seçimlerde AK Parti’nin en çok oy aldığı ilçelerden birisi olan Samsat, 10 Ağustos’ta yapılan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek vererek % 83 civarında bir oy aldı.

        Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat, Cumhurbaşkanı Seçimleri ile ilgili yaptığı basın açıklamasında, Türkiye de ilk defa halk iradesi ile cumhurbaşkanı seçildiğini ifade ederek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek verdiklerini vurguladı.

        Yusuf Fırat, “Bu süreçte ben şahsım adına Sayın Başbakanımızı sonuna kadar destekledim. Sayın Başbakanımız partimizi kurarak ülkemizin, kaderini değiştirdi. 12 yıldır Türkiye’ye adeta çağ atlatan, tüm hayallerimizi gerçekleştiren Sayın Başbakanımızı 12. Cumhurbaşkanı olarak görmek hepimizi mutlu etmiştir. Türkiye başbakanımızla birlikte uluslararası arenada söz dinleyen değil sözü dinlenen, özür dileyen değil özür dileten, Türkiye acaba bu konuda ne düşünüyor dedirten bir konuma geldi” dedi.

        Türkiye’nin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan dönemiyle çağ atladığını ifade eden Başkan Yusuf Fırat, “Türkiye hızla büyüyen ekonomisiyle, savunma sanayisiyle, yüksek hızlı trenleriyle, havaalanlarıyla, üçüncü köprüsüyle, Marmaray’ıyla sayın Başbakanımız sayesinde tüm hayalleri gerçekleşen bir ülke oldu. Halkımız artık hastanelerde kuyruk beklemiyor, eczane köşelerinde ilaç sırasına girmiyor. Çocuklarımız artık okullarımızda kara tahta yerine tabletlerle eğitim görüyor. Düne kadar en ufak bir ürünü bile dış ülkelerden satın alan Türkiye’miz bugün üreten Türkiye konumuna geldi. Bunların hepsi Sayın Başbakanımız sayesinde oldu” diye konuştu.

          Samsat ilçesi 10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanı seçimlerinde:

         Başbakan Recep Tayyip Erdoğan:  3593 Oyla  %83

         Selahattin Demirtaş:  454 Oyla %10

        Ekmeleddin  Mehmet İhsanoğlu ise 300 oy alarak %7 oran ile 3. Oldu.
 
 


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1356 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Zaman Hizmet Vaktidir. SAMSAT BELEDİYESİ
SAMSAT TAZİYE İLANLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret120951
Hava Durumu
Anlık
Yarın
35° 39° 22°
İLÇEMİZ HAKKINDA

ALO BİMER HAKKIMI ARIYORUM

Takvim