BAŞKANIN MESAJI

BELEDİYE HİZMETLERİ

SAMSAT İLÇEMİZ

HZ.SAFVAN BİN MUATTAL

Yeni Evlenenler

Samsat Belediye başkanı Yusuf Fırat’ı makamında ziyaret ederek tebrik eden Yetiş, Samsat ilçe teşkilatına da teşekkür etti.

         Seçim bölgesi Adıyaman’da 30 Mart yerel seçimi sonrası bir dizi ziyaret gerçekleştiren AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. M. Murtaza Yetiş, Samsat ilçemizi ziyaret ederek AK Parti’ye verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.
       Samsat Belediye başkanı Yusuf Fırat’ı makamında  ziyaret ederek tebrik eden Yetiş, Samsat ilçe teşkilatına da  teşekkür etti. Samsat Belediyesinde halk ile bir araya gelen Yetiş, AK Partiye verdikleri destekten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Seçimden zaferle çıkmakla daha büyük bir yükün altına girdiklerini ifade eden Yetiş, şimdiden cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışmalara başladıklarını, adayın belli olmasına kadar bir dizi değerlendirme turları yapacaklarını söyledi. Yetiş ayrıca Samsat ilçemiz ile ilgili de tarımsal sulamanın çok önemli olduğunu enerji giderlerinin düşürmek için güneş enerji sistemlerinden faydalanacağını bununla ilgili çalışmaların sürdürüldüğünü söyledi.  

       Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat ve Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Erdem de milletvekili Yetiş’e seçim sonrası yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler. Yetiş ve beraberindekiler  Sahabe alanına giderek, kutlu doğum etkinlikleri programına katıldılar.


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1780 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ZİYARETÇİ DEFTERİ

Zaman Hizmet Vaktidir. SAMSAT BELEDİYESİ
SAMSAT TAZİYE İLANLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret125402
Hava Durumu
Anlık
Yarın
23° 36° 22°
İLÇEMİZ HAKKINDA

ALO BİMER HAKKIMI ARIYORUM

Takvim